Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz sg22 #38339 üzenetére

    Mint írtam: ha huzamosabban használtál már gépet csendben, UTÁNA már lehet más véleményen lennél Te is.

    A hozzászólásommal nem kívántam senkit sem cáfolni, de belátásom szerint senki nem hangorkánra kívánja kialakítani a gépét (tisztelet a kivételnek).

    "....este nincs is bekapcsolva (minek?)"
    Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák és elég széles a PC felhasználási területe. Én pl. szeretem az olyan dolgokat, amikhez nincs szükség az aktív tevékenységemre olyan időszakra ütemezni, amikor épp más irányú tevékenységet is tudok végezni. Amikor gép előtt vagyok, akkor azokat a feladatokat végzem el, amihez feltétlenül ott kell lennem a gép mellett.

    Nem kell itt egyébként orbitálisan nagy dolgokra gondolni, de pl. egy megfelelő minőségűre kódolt videóanyag elkészítését nem szívesen ülöm végig a gép mellett és inkább alszom, amit egy nyugodt csendes szobában jobban el tudok viselni, mint "hangorkán"-ban :B

    Éjszaka pedig a zajviszonyokhoz másként viszonyulunk, mert amit napközben szinte észre sem veszünk, az az éjszakai csendben még "daráló"-nak is tűnhet :DDD

    De ez Én vagyok. Nem kell másnak is feltétlenül hasonlóan gondolkodnia. Nekem megér plusz 20eFt-ot a nagyobb hőleadó a csendesség oltárán. Ráadásul a hőleadót megfelelően megválasztva még csak cserélgetni sem kell platformváltásnál, így hosszútávú befektetés vízhűtésnél.

    Amúgy meg ez a csendesség is nagyon szubjektív dolog, mert egy belvárosi nagy forgalmú helyen lévő lakásban a napközbeni legcsendesebb pillanatok sem vetekedhetnek egy nagyon csöndes helyen lévőével.

    De a lényeg, hogy tudjuk nekünk mi az ami jelen pillanatban elfogadható

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Aktív témák