Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • .mf

    veterán

    (#5785) szacsee válasza .mf (#5783) üzenetére: igen, kösz - még mindig nem tapasztaltam ki az itteni keresést

    (#5786) Nyugdíjas válasza .mf (#5783) üzenetére: aztán amint megsérül a pármikronos elox-réteg, pl egy csonk becsavarásával, már lőttek is neki :DDD

    (#5789) OC válasza .mf (#5783) üzenetére: az a folyadék/adalék csak tüneti kezelés, és sztem nem éri meg a vele való macerát és többletköltséget, amikor úgyis a radiátorok döntő többsége rézből van.
    [OFF]A második részhez csak annyit, hogy az ott körülnézést is ajánlottam, nem csak az itteni, (valamint a régebbről megmaradt német/európai) hatások alapján gondolkozni. Itt nem sok szó van róla, amikor felemlegetem, akkor meg lehurrogtok. Ott viszont egy csomó példa van rá, és természetesnek veszik, hogy az alunak megvan ez a nagy hátránya és ezért kerülik is.

    Öregem, pedig múltkor, amikor már azt elértem/megéltem, hogy R.Zoli is egyetért velem abban, hogy az alu emiatt kevésbé ajánlott és az antikorróziós adalékok csak tüneti kezelés, már kezdtem azt hinni, hogy lassan megindult itt is valamilyen változás... :U :P
    Ha már ilyen kifakadósdi van :P [/OFF]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Aktív témák