Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Fail3D! #40758 üzenetére

    Szerintem a kettő ugyanaz, csak más mértékegység...:DDD Gondolom a venti statikus nyomását gondoltad szembeállítani a légszállításával: sűrű lamellázatú radi esetén nagy nyomás kell, hogy hatékonyan menjen át a levegő, oda hiába tudna amúgy nagy légszállítást a venti, ha mondjuk a lapátkialakítása miatt nyomása nemigen van. Kicsit olyasmi lehet ez, mint a szivattyú emelőmagassága és vízhozama közti összefüggés, de majd a guruk felvilágosítanak, ha tényleg ilyen mélységben érdekel: én annyira nem értek hozzá. Amúgy yakuza jól mondja: nekem pl. a zajszint is egy elég fontos szempont.:DDD Pl. lehetne 25 fokos szobában 27 fokos vizem, csak ahhoz maxon kellene hajtani a 18-as ventiket, ami elég komoly zajterheléssel jár. Nekem inkább "kussoljon", és legyen 35 fokos a víz, az is elegendő egyelőre. Amúgy egy hangyafasznyit kihallani a D5-öket, még így letekerve is, amúgy azt mondanám, hogy néma a gép. Valahogy le kéne választani a Koolance tartályt a gépházról, jó lenne, ha nem érne fémhez.:(

Aktív témák