Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • madaraszf

    aktív tag

    Tapasztalat! Még mielőtt valaki azt mondaná a levegőbe beszélek! Vettem egy használt hűtőt és egy használt tartályt. Természetesen nem tisztítottam ki őket mielőtt összeraktam a rendszert gyönyörű víztiszta csővel. Feltöltöttem a drága készre kevert folyadékkal, majd 20 perc járatás után azt hittem magamhoz nyúlok valami nehéz és tompa tárggyal. A csövem belseje szépen elfehéredett! Ezek után leengedtem a drága szmötyit és átmosattam a rendszert párszor deszt vízzel (ekkor locsoltam meg az alaplapom :W örömömre) A deszt vizes öblítés nem ért semmit. Kb. 6 dl folyadék megy a rendszerembe. 4 dl desztvíz és 2 dl 10 %-os ecettel töltöttem fel a rendszert és kb 6 órán keresztül járattam. Na ez megtette hatását. Bár a csövek nem lettek ugyan olyan víztiszták (simán át lehet rajtuk látni), de a tartállyal és a radival csodát tett! Ezek után még kétszer átöblítettem deszt vízzel és azóta is azzal használom.
    Nem színeződtek tovább a csövek a tartályom is olyan, mintha üvegből lenne és a hűtővizem is teljesen tiszta!

    Az ecet jóóóó, nemhiába tisztítanak vele aranyat és ezüstöt.

    [ Szerkesztve ]

    madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Aktív témák