Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • universiti

    csendes tag

    válasz TaaT #35917 üzenetére

    Hy!
    Persze nem a leg szebb a világon,viszont 2000- volt az(2500-ért már ugyanakkora 99,9% tiszt v.rezet kapsz,csak azt még nehezebb megmunkálni) anyag az már más kérdés hogy 1 órát fűrészelgettem meg vagy 20ó. csiszolgattam + 3 óra a belső kialakítás ,de volt egy 3000-ft os spire levegős hűtőm az 1,5év mulva megadta magát és nem volt halk,ha te a cooler master hyper szerű hűtőkre gondolsz akkor mondhatod azt hogy azok 5000-től felfele vannak,és lehet hogy hozná ezeket a hőmérsékleteket, de azért azok is elég hangosak tudnak lenni,delegalábbis nem 600-800 rpm-en(szinte passzív) mennek az biztos,mint most az én vízhűtésem,nekem ez így megérte a laingd5+blokk anyag(Radim 0ft-volt és kellőképpen megfelelő),mert úgy csicsikálok mint akit fejbevertek mikor megy a visszatöltés este,és ez a léghűtéssel nem így volt.Most a leghangosabb a monitorom beépített tápja mikor be van kapcsolva :)) mert istentelenűl sípol,de ezt már nem építem át :DD ,bár volt aki még azt is újra gyártotta magának,hogy ne sípoljon neki.
    :D

    WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

Aktív témák