Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3ctorr

    csendes tag

    Én is ezzel a problémával küszködöm jó ideje (és félek hogy az iPodom is megtámadta) . Ebben az esetben egy bizonyos rejtett autorun.inf fájl csinálja a galibát . Viszonylag könnyen meglehet tőle szabadulni, sok video van fent youtubeon a törléséről pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=JB_6mB6zI-c . Ez még a kisebbik rossz, mert pl. nálam egy bizonyos "game.exe" (ugyanilyen rejtett vírus) teszi tönkre napjaim ami egyébként kb. ugyan azt csinálja mint a fentebb említett autorun.inf vírus, csak a "game.exe" esetében másképp kellene kiírtani és ezzel nem foglalkozik annyi fórum, video mint az autorunnal szóval imádkozom hogy neked inkább autorunod legyen ! :) Remélem tudtam segíteni valamennyit azzal a videóval.

    Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

  • s3ctorr

    csendes tag

    válasz kutga #1871 üzenetére

    Én is ezzel a problémával küszködöm jó ideje (és félek hogy az iPodom is megtámadta) . Ebben az esetben egy bizonyos rejtett autorun.inf fájl csinálja a galibát . Viszonylag könnyen meglehet tőle szabadulni, sok video van fent youtubeon a törléséről pl ez: [link] . Ez még a kisebbik rossz, mert pl. nálam egy bizonyos "game.exe" (ugyanilyen rejtett vírus) teszi tönkre napjaim ami egyébként kb. ugyan azt csinálja mint a fentebb említett autorun.inf vírus, csak a "game.exe" esetében másképp kellene kiírtani és ezzel nem foglalkozik annyi fórum, video mint az autorunnal szóval imádkozom hogy neked inkább autorunod legyen ! Remélem tudtam segíteni valamennyit azzal a videóval.

    [ Szerkesztve ]

    Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

Új hozzászólás Aktív témák