Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Balinov #1697 üzenetére

    Valamint virtuális 64bites oprendszert is lehet telepíteni 32es win alá.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

  • gyulank

    addikt

    válasz Balinov #1697 üzenetére

    Igazából még nem találtam olyan konvertálót, ami a szívemhez nőtt volna.
    Szóval mondjuk Win alatt az AVS majdnem jó, mert be lehet állítani, mindent, de a kimeneti képformátum beállítása rossz, és feliratot sem teszi rá.
    Wayteq HD90 CXS-re kell konvertálnom, és ez nem ismeri fel a feliratot, vagy ha felismeri, akkor sem jeleníti meg, ezért ha feliratos film van, azt bele kell égetnem, vagy lehet elég lenne, ha nem külön fájl lenne, hanem beleolvadna.
    CRT TV-re van rákötve, ezért 500kb/s-os h.264-es mpeg4 videó már jó szokott lenni.
    De feliratot mondjuk a TVC-vel tehetek rá, amivel ugyan beállíthatok 500 kb/s-ot, de talán, ha 5000kb/s-osra konvertálom vele, akkor is rosszabb lesz, mint AVS-el az 500kb/s-os, és nincs sok szabad helyem sem, és ráadásul ami TVC-vel készült, volt, hogy át kellett konvertálnom még AVS-el is, mert nem játszotta le a masina.

    Tudsz ajánlani olyat, amivel meg lehet csinálni azt amit az AVS-el, szóval felismeri a videó eredeti tulajdonságait, és választhatom a kimeneti formátumok közül mindennél, hogy eredeti, de változtathatok is. Pl. úgy szoktam, hogy 23fps 64kbps mpeg2, vagy aac hang, 500kb/s h.264 videó, eredeti felbontás, ha alapból monó volt, nem csinál sztereót csak hogy nagyobb legyen, ugyanez vonatkozik mindenre, hogy lássam, hogy milyen az eredeti, hogy tudjak mihez viszonyítani, ha esetleg változtatok valamin. Esetleg elmentődik a legutóbbi profil, és nem kell minden egyes videónál újra beállítanom, hogy hogy szoktam. Ami kihasználja a több magot, és gyorsan, szépen konvertál. Linuxra is érdekelne ilyen.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák