Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz poolbig #8318 üzenetére

    Szia!

    Próbálok segíteni, de nem vagyok szakértő.
    - Sony-ból nekem 700-asom van, annak az ANC-je kezdetleges, a hangja igen jó.
    A 710-es szinte nem is fejlődött, de a 720-as ANC-je már jobb (Sony boltban próbáltak szerint). A tesztek alapján a hangja a közepes és a jó között mozog.
    - Sony-ból játszhat még az XB910N is, aminek az ANC-je már XM3-XM4 szintű, ennek a basszusa tényleg túlzó, de van hordtáska, jó kialakítás és drágább 40-nél.
    Az Ankerek közül:
    - Soundcore Space Q45
    Kemény hordozó doboz, elég jó hangzás, elég jó ANC. Mikrofonja túl erősen szűr, beszélgetéskor sokszor nem lehet érteni amit mondasz ha sok zajt kompenzál. Kialakítása jó minőségű.
    - Soundcore Space One
    Vászont hordtáska, műanyag, kopogós. Túl könnyű és nem túl tartós érzet. Ugyanakkor jó az ANC, jó a mikrofon, jó az üzemidő, jó a hang. Szélben viszont a hülye kialakítás miatt fütyül a szél... ugyanakkor kényelmes. ÉS! Van érintésre és/vagy beszédre transparency mód!!!! Működik és k jó!
    - Audio-Technika
    Hangminőségben a legjobb, de a technológiai háttér, egyéb finomságok sehol nincsenek. Abban sem vagyok biztos, hogy ebben van mikrofon...
    Plusz javaslat:
    - JBL Live 770NC
    Erős basszus, de EQ-val kompenzálható. Stabil felépítés, a vártnál sokkal jobb ANC, de a fejpánt szövet borítású, sokkal nehezebb takarítani. Drágább.

    Mindegyikben 5.3-as BT van kivéve az XB910N-ben, abban 5.2 és az Audio-Tecbnikáról nem tudok semmit.
    Tartósságról a JBL-ről sajnos sok jót nem hallottam, ellenben a SONY-ról igen.

    Én is hasonló kategóriában keresgélek, a JBL-ről letettem.
    A 720 kiesik (minimális a válozás a 700hoz képest), az XB910N játszik, azt 40 körül tudnám megszerezni, de annak az erős basszusa az ami eltántorít (xm5-öst meg 70 körül, de az tényleg sok)
    A q45 az elég jó volt erős játékos, nekem a mikrofonja miatt kérdéses
    A Space One a kialakítása miatt az és ami nálam volt furán csatlakozott multipointtal.
    Az MX20BT vonzó, de SOKKAL kevesebbet ajánl, mint a többi.
    A JBL-ben meg hosszútávon nincs bizodalmam és a Soundcore-ok hangépe sokkal közelebb állt hozzám.

    Szóval van dilemma:)

    Összehasonlító, illetve teszt oldalak amiket néztem:
    RTINGS összehasonlítás
    Soundguys tesztek grafikonokkal értékekkel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák