Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szatír

    aktív tag

    Üdv,

    Több éves részvét az egyik oldalon, több fejlesztő ötlet - javaslat, több száz tranzakció után végleg betelt a pohár. Az első lökés az volt amikor pofátlanul eladták felőlünk az oldalt, és a levélre amit nagylelkűen küldtek még csak válaszolni sem lehetett...brávó ! Elszállt velük a ló, nem kívánom nekik - de szerintem pofára esés lesz - mert ez Magyarország és itt "magyarul" kell gondolkodni, nem pedig "ebay-esen", hiszen mások az adottságok.

    Véleményem szerint hagyni kell az egészet, egy ilyen brancstól aki elfelejti miből él és maga ellen fordítja a tömeget az bukásra van ítélve... ez a hajó már elment - át kell menni másik oldalra. Van ingyenes oldal is ami a felfutás után lehet megint "értékké" válik és eladásra kerül, de bízom benne, hogy akkor majd jön másik..

    Mivel nem "kampányolok" ezért ha valakit érdekel csak privátba küldöm el annak az oldalnak a címét amelyre tudomásom szerint több Vaterás is áttért.

    Az akcióhoz sok sikert kívánok !

    Vins

    Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

  • Szatír

    aktív tag

    válasz Algieba #16 üzenetére

    Tökéletesen megfogalmaztad.

    Még egy dolog: nem állítunk elő semmit, vagy ha igen, akkor azt is kintről hozzák darabokban. Persze amiből lehetne +produktumot előállítani és képes is lenne rá az ország - gondolok itt a mezőgazdaságra - azt persze szétverték, rabolták - uniós szabályokkal leszabályozták. Rabszolgák vagyunk a saját országunkban...ez a szomorú magyar valóság, a felelősök pedig azok az emberek akik 1989-től napjainkig "irányították" az országot.
    Még mielőtt bárki is félreérti - MINDEGYIK, 1-től egyig párttól függetlenül. Sajnos bizonyos időnek el kell telnie ahhoz, hogy érdemes legyen a politikai élettel foglalkozni - meg kell tisztulnia a "halnak" amely a fejétől bűzlik.

    És megint ki fogja megszívni, aki bérből él. A felső x ezer meg röhög a markába..
    Az a vállalkozó aki nem simlizik halott, aki simlizik / áfát csal, nem fizet adót, minimálbéren dolgoztat / meg él mint hal a vízben. Undorító ez az egész.....

    Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

  • Szatír

    aktív tag

    válasz Lexa #53 üzenetére

    Szerintem ne csüggedj, inkább tégy ellene.
    Sajnos ezt az országot már eladták a fejünk fölül, ezért is döntöttem úgy, hogy elég volt, nem szeretnék már itt élni. Rabszolgák vagyunk.....

    Gyere inkább a zsibvasar.hu-ra...magyar és egyenlőre full ingyenes !!!!

    Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

  • Szatír

    aktív tag

    válasz Lexa #55 üzenetére

    ok, akkor leírom - én a zsibvasar.hu-n fogok szerencsét próbálni, most még ingyenes is ráadásul - elvileg majd 4% lesz a sáp. Mellette még futtatom a vaterás dolgaimat, mert voltam olyan hüle,hogy előre szoktam utalni 1-2 ezer ft-ot nekik azért, hogy 2-300 ft-os számlákkal ne cseszegessenek - és még abból van pár Ft szóval kb. még 1-1,5 hónapig kitart.

    Nem vagy egyedül, és részben igaz, hogy az emberek java inkább beletörődik sajnos - ezért írtam, hogy próbálkozz mással. És bízz benne, hogy a vaterának nem jön be a számítása és visszahátrál.

    Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

Új hozzászólás Aktív témák