Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz D1Rect #20226 üzenetére

    A történet egyszerű. Megkeresett egy felekezet elismert és ismert képviselője, és kérte egy olyan politikus elérhetőségét, akit személyesen ismerek. Megadtam neki a xxxx@parlament.hu e-mail címét, de felhívtam előtte, hogy beleegyezik-e ebbe, és hogy tudjon róla. Hol látsz ebben megvesztegetést? Te is megkereshetsz bármely politikust, hisz ezért vannak.
    És bizonyára beszéltek is egymással, és elmondták a fájdalmukat a törvénnyel kapcsolatban, amit akkor én is osztottam, és támogatást kértek a változtatáshoz. Ebben hol a megvesztegetés? Rossz az, aki rosszra gondol....
    Egyébként az általad idézett mondatomból nem tudom honnan vezetted le a megvesztegetést... Kérlek avass be, hogyan, de ha nem tudod, akkor vond vissza a hazug vádaskodásod...

    Azért lettem izgatott, mert hazug módon vesztegetéssel vádoltál vagy engem vagy olyan embereket, akiket nem ismersz, nem tudsz róluk semmit, csak annyit, hogy beszéltek egy ismert politikussal... Ez tahóság... és én ezt a fajta modort nehezen viselem...

    És attól tartok, ha nincs korrigálás a részedről, akkor nem a hozzászólásod egy részét fogom ignorálni, hanem téged...

    [ Szerkesztve ]

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák