Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    történetem:

    van nekem is egy sztorym kezdjünk is bele.
    2 hete hétfőn-kedden odaadtam psusztítónak 35ezer forintot ő az mondta hogy még az csütörtökön meglesz a processzor. oké nem lett meg, pénteket-sombatot, majd hétfőt aztán kedddet ígért végül nem jött meg a csomagküldőre hivatkozott hogy karácsony meg minden, bementünk a csomagküldő helyi központjába, azt mondták nem jött csütörtök óta 1 csomag sem, (valamint kiderült hogy csütörtökön adta fel állítólag a gyerek) mondták a csomagküldő emberei hogy 1 nap alatt itt lenne nincs karácsonyi késés sem semmi. ez volt hétfőn
    megbeszéltük még hétfőn hogy nem jön a csomag mert ő egy harmadik embertől vette aki rally74 hívtuk, ő nem tudja csak este OTP-ről feladni a pénzt mert Ausztria felé tart?? Na mindegy nem neki adtam oda a pénzt.
    Máig vártam ma reggel jön sms rally74-től, adjam meg a bankszámlaszámom MEGINT mivel az előző nem ment át. elküldtem állítólag nem volt nála a személyi vissza ment a kocsihoz mert ott van fél órán belül megvan (10óra volt)
    11:30 - hívom hogy megvan-e, nem nincs meg a munkahelyére tart a személyiért ... na jó de 1ig max meglesz az átutalás.
    1-kor hívom nem veszi fel azóta folyamatosan próbálom most 2:30 idáig sikertelenül de nem is érdekel ismétlem nem tőle vettem

    közben úgy volt hogy az utalásról egy képet küld rally74 szombaton megígérte hogy 5-6kor vége a munkának és küld egy mailt, ezt ph-n beszéltük

    ma 2-kor felhívtam psusztitót ingerülten mondja hogy ő nem adja meg (ez előtt megígérte hogy meg fogja adni) a pénzt...

    itt tartok 35ezer pénz nélkül..

    Oczu ítélete:"Mivel Te a psuztitoval álltál közvetlen üzleti viszonyban és az ő markába nyomtad a pénzt, sztem vele.....aztán ő hogyan intézi tovább az ő dolga. 35K-ért már megindítják a nyomozást"

    szerdáig kellene a pénz viszont ő jan. 5.-e előtt biztos nem adná meg, sőtt felhívtam hogy mi legyen még elkezdett engem hibáztatni hogy miért nem bírok várni? kérem.. 2 hete várok

    *Sn0w

  • gtamate2

    veterán

    válasz Oczu #118 üzenetére

    csodák csodájára ma megjött a pénz, visszavonnék mindent :R

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák