Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shabbarulez

    őstag

    válasz #93966848 #75 üzenetére

    Az NG HD tudtommal csak HD tartalmat(már ha jól tudom) ad ezért tűnik az jobbnak. Az Eurosport csak akkor ad HD-ban ha a forrás ahonnan a közvetítést kapja szintén HD. Eddig nem túl sok ilyen volt, elsőként a Roland Garros, utána az EB, a Tour de France, most pedig majd az Olimpia. Idővel a HD műsorok részaránya majd lassan növekedni fog, a HD adók tartalma ritkán azonnal teljes mértékben HD, hanem idővel szépen lassan növekszik a HD tartalmak aránya.

    Az M1, M2-nél is csak az Olimpia lesz majd HD, utána pedig szépen lassan növekszik majd a HD tartalom részaránya, egyes filmek, sorozatok, később saját gyártású műsorok esetén. Az eddig sajtóhírek szerint jővő nyár felé fog a HD részarány jobban növekedni.

    De ugyanígy van ez az HBO-nál is, ott is először csak az adott hónap premier filmjei HD-soktak, aztán ahogy cserélődik a kínálat szép lassan növekszik majd a HD tartalom aránya is. Ott úgy emléxem jővő év végéig akarják elérni hogy 90%-ba HD-sodjon a kínálat.

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz #93966848 #75 üzenetére

    Én a HDMI-t 16:9-re raktam, 720p-re. Így széthúzza. A Eu HD-t elég nehéz összehasonlítani a Natgeo HD-val, de sztem nem olyan jó minőségű. A Roland Garros elég szép volt, de a Tour de France annyira nem (érthető miért). A HD tartalom mindegyik csatornánál egyre nagyobb, szépen lassan kihalnak az SD-k.

Aktív témák