Hirdetés

Aktív témák

  • Mancsy

    HÁZIGAZDA

    Nos, leírom az eddigi ügyintézéses tapasztalatokat :)
    Az internetes megrendelés egy katasztrófa, semmi nem működik jól.
    A debreceni irodájukban annyian vannak, hogy októberben lehet sorra kerülni.
    A 1221-en összesen, ügyintézés közbeni szünetekkel úgy 10-15 percet kellett türelemmel lenni, de nagy konzultáció után végül összehozták a Digital Gold HD DVR-t 2 db Cisco box-szal, illetve az FP 120-at modemcserével, és elvileg holnap már itt is vannak.
    Szóval akinek bármi nyűgje lenne a netes rendelésekkel, inkább a 1221.

    Remélem minden jól fog működni, és a Cisco box is kussol :)) Kár, hogy a HDD-re felvett videókat nem tudom lementeni... :( Azt hiszem írtátok, hogy csak SCART-on át, DVD-felvevővel lehet.
    A modemcseréhez kikötöttem a routert :DD Bár ha normális szerelő jön, biztos inkább még segítene is.

    A tévé búgásáról nincs valakinek tapasztalata? Nekem eszeveszetten zúg. Pillanatnyilag két galvanizált leválasztó van a set-top box-okon, illetve a bejövő kábelen több ponton próbáltam egy harmadikat is rátenni, de csak az egyik tévé van csendben, a másik búg. Havi 8800-ért nekem ne búgjon +4000 forintnyi földhurok leválasztóval... :W Vagy verjem meg a szerelőt? :DDD

Aktív témák