Hirdetés

Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz air #11414 üzenetére

    Szerintem elvileg igazad van. Ha kevesebb a fizetős csatornád, akkor kevesebbet is kérjenek érte.
    Ellenben, ha 4 másik HD adóval "pótolják", akkor nem szólhatsz semmit sem. Mostanában éppen bővült is a HD kínálat, bár nem tudom hány adóval, de akkor viszont kompenzálva van valamelyest a veszteséged nem?
    Most épp nem fizetek elő a HD csomagra, de úgy tudom, volt néhány bővítés még karácsony környékén is.
    Az elején alig néhány HD csatorna volt, most meg van jópár és nem kerül többe, mint 1 évvel ezelőtt.
    Én egyáltalán nem védem a UPC-t, sőt. Én nagyon is sokszor szídtam őket, igaz más okból, de most tényleg úgy gondolom, korrektek a HD bővítésekkel kapcsolatban. Nem kértek egy pengővel sem többet az újabb HD adókért, pedig kétszer annyi van most, mint korábban. Így végiggondolva, talán nem fáj majd annyira neked sem, hogy 4 adó átment ingyenesbe. Tényleg értem, amit mondasz, csak szerintem nem jutott eszedbe az, hogy közben kaptál kb. +10 csatornát hónapok alatt és nem fizetsz érte semmivel sem többet, mint a legelején. Szerintem biztosan lesz még HD bővítés és nem hiszem, hogy közben megemelnék az árát. Eddig sem tették.

    Béke veled. Valóban nem akartalak volna kioktatni. Remélem nem érzed úgy.

    "csak a zene van"

Aktív témák