Hirdetés

Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz air #11407 üzenetére

    Honnan veszed azt a baromságot, hogy 1-2 év múlva az új előfizető jobban jár majd, mint ő. Ha lejár a hűsége úgy is kap egyéni kedvezményt, ami sokkal jobb, mint az új ügyfeleké, ez tény, mindig is ezt csinálta a UPC.

    Volt már dolgom Digivel, Invitellel, helyi szolgáltatóval és UPC-vel is. A 4 közül mesze a UPC a legkiszámíthatóbb és legjobb ár/érték arányban.

    Van az a típusú ember, aki ha előfizet valamiért és a cég teljesíti vele szemben a megbeszélteket, akkor korrektnek tart egy céget.

    És van az a típusú ember, aki ha előfizet valamiért és a cég teljesíti vele szemben a megbeszélteket, de időközben valaki esetleg jobban jár, akkor mindennek lehordja a céget.

    Én az első csoportba tartozom.

    Amikor vettem a számítógépházamat x Ft-ba került és mivel kellet nekem előlapi USB 3.0 kivezetés, ezért vettem hozzá külön, mert nem járt hozzá.

    Rá két hónapra, már adtak hozzá, ráadásul még az ára is X alá csökkent. A logikád alapján, akkor engem piszkosul átvertek, mert nekem korábban nem adtak hozzá?....

    cigam: Tudom jól, hogy semmi köze a felbontásnak a kártyához, azzal csak engedélyezik mely csatornát érheted el.

Aktív témák