Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    Sziasztok! Nekem már teljesen elegem van a UPC Direct szolgáltatásából. Most telt be nekem a pohár. Ugyanis éjjel nem bírtam aludni és elkezdtem tévézni. 5 percig se tudtam nézni az adást, mert kiírta, hogy nincs jel. Ezt nem is egyszer csinálta meg, én többször lekapcsoltam mindent a kapcsolóval, ami a tévével működik, beleértve a beltérit is. És még így sem lett jó, csak egyszer jött vissza az adás, ha jól emlékszem. Aztán mikor visszajött és elkezdtem nézni, akkor is hamar elment minden csatorna. Ekkor indítottam egy csatornakeresést,de azzal sem lett jobb, sőt kétszer valamiért le is állt a keresés. Nemrég pedig, pár perce leültem meccset nézni és rövid időn belül [1 perc kb.] el is ment a kép és újra ki volt írva, hogy nincs jel. Miközben elkezdtem ezt írni, akkorra visszajött, és azóta is megy egy pár perce. De azt hiszem, hogy ez akkor sem normális dolog. Múltkor csíkozott is a kép, nagyszüleimnél is tegnap, anyuméknál se jó mindig, a családban pedig Pesten van digitális kábeles UPC és az sem a tökéletes mindig. Nekem már a hócipőm tele van a UPC-vel és tuti, hogy csak nem pont nálunk jelennek meg ezek a hibák-.- Jó, tudom, akkor váltsak...de szüleimmel élek és nem én döntök ilyenekben,de már remélem rá bírok őket venni, hogy inkább másik szolgáltatót válasszunk.

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák