Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Zoli133 #1968 üzenetére

    jól emlékszel, maradt a régi rendszer. nem tudunk belenézni a privátokba.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Zoli133 #1968 üzenetére

    OK, értem és egyetértek vele én is. A privátok moderálását akkor tartanám jónak, ha olyanok hangzanak el benne, mint az én esetemben.

    Tehát, ha valaki anyáz, akkor szólhatok egy moderátornak (jelentem gomb) akinek leírom a panaszomat, és felahatalmazom a probléma kezelésére. Nem vagyunk rendőrség, de az ilyenek már kimerítenek bizonyos BTK §-at is, simán fel lehet jelenteni azt, aki ilyen rágalmazást és nyílt fenyegetést ír, és meg is áll ellene a dolog. Nem tudom a vatera milyen jogszabályok szerint jár el, de ott minden privát üzenetet figyelnek a robotok, és ha pl. telszámot írsz, azonnal törlik.

    Itt is lehetne az ilyen kirívó esetek kezelése miatt egy pontot betenni a szabályzatba, ami alapján a moderáció lehetővé válik, de csak indokolt esetben. Pl. ha valaki megnyomja a jelentem gombot és megindokolja, miért szeretné a másik felet moderálni/kitiltani, milyen sérelem érte, megfenyegették, stb. Csak ilyen esetben válna lehetővé a moderátoroknak a privát megnézése, gyakorlatilag az egyik fél kifejezett kérésére. Enélkül nem.

    A felhasználó letiltása persze adott, de azzal még nincs megoldva a helyzet, mert máshol, mással ugyanígy megcsinálhatja.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák