Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • richardCHEF

    csendes tag

    sziasztok, ne hari ha már volt hasonló kéréds :S:S

    az lenne a problémám, hogy van egy inno3d-s 7600 gsem és ha TVre akarom kötni nem megy TVn :S:S:S próbáltam a gyári kábelekkel, svideo és rca kábellel is de semmi, nincs kép pedig elvielg a kártya azt mondja hoyg adja a jelet de mégsem... nem én vagyok a béna, najó lehet hoyg egy kicsit de 2 órán keresztül próbálgattam de kajak mindent dugdosdam, eleinte úgy ahogy kell és mikor kifogytam a logikus tetekből jöttek a nem, szal mindennel próbálkoztam amivel egy meei flehazsnáló próbálkozna... valami tipp vagy ötlet? most valami 90 körüli gyárilag hozzáadott driver van de a legújabbal is próbáltam ami az nvidia honlapján volt fent és mindegyikkel uygan az az effektus... a TV nem szar, mert nemrég egy fx5200es videókarim votl és azzal ment a TV out, szal mostmár azon kezdek gondolkodni hoyg a kari szar, de eddig nem votl fagyás se más, szal a kártya tesztprogik szerint okés... valami tipp vagy segítség skacok mert tele van a pöcsöm már :S:S:S:S költöttem erre a sz@rra és nem megy a TVout :S:S

    válaszotokat előre köszi!

Új hozzászólás Aktív témák