Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    válasz Gabrikovics #39809 üzenetére

    Üdv!

    Rakok fel képet jelenleg, mert nekem itt nem lehetett feljebb rakni (ugye 800mHz támogatja max) (ezen szerettem volna valamiként változtatni, de nem tudom lehetséges-e eszerint nem kaptam rá választ, hogy lehetséges-e ilyen piszkálás.) A VGA eszközkelező menüpontban (ezt nem tudom hol van talán a biosba ez is? :))) ) Az AMD VISION Engine Controll Centerben nem találtam ilyesmit. Érettségire gyúrok szóval kicsit későbbre teszem ezt a témát (holnapra) és, akkor, mint már írtam rakok fel képeket.
    Tehát ezek szerint lehetséges, hogy a valamelyik ramom meghalt és azért fagy le? o.O (várok vele kb 20-30 percet, de van, hogy 5 és megy normálisan vagy nem bírom és újraindítgatásokkal próbálkozom, ami nem igazán tesz jót a gépnek :/) Ez nem igazán lehetséges (vagy igen?), mert, akitől vettem azt mondta, ha meghal egy ram, akkor fullba hal meg és nem részlegesen. A gépem is csak 3250mb körül érzékeli a ramokat pedig 64 bites a rendszer (kipróbálok egy másik windowst hát, ha az a baj, de ismerősömnek ugyanez van [az ő kiírt dvd-jéről telepítettem] és neki minden flottul működik.) A sajátgép tulajdonságaiban azt írja, hogy
    Telepített memória (RAM): 4,00 GB (3.25 GB használható), de a rendszer típusához, meg 64 bitet ír. Nem módolt windows (professional). Azért is biztos, hogy 64bites a rendszer, mert például a Crysis 3 DX11 fut és a Battlefield 3 is (az más, hogy a crysis 3 már a procim nem bírja nyílt terepen sajna ezért nem játszottam ki :( )
    A gépemmel sok megválaszolatlan kérdés rendelkezik! :F :O

    Elnézést kérek, ha esetleg értetlennek tűnök, de itt, jelen helyzetben nem igazán szeretném a makacsságomra illetve az önfejűségemre bízni a gépem (mindent vagy semmit elvet elvetem most).
    Inkább megvárom a részletes segítségnyújtást. Az a biztos. :R

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák