Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wokesa

    újonc

    Üdv!
    Nem vagyok hozzáértő, böngészés közben akadtam erre a topicra, és segítségre lenne szükségem.
    A fent nevezett routert vásároltam két hónapja, mert a szolgáltató által biztosított Pirelli modem+router jelét nem nagyon lehetett fogni a padlásszobában. Sajnos ennek a csodának is feladja a leckét a 30-as téglafal, és a vasbeton fedém,ha már hárman csatlakozunk, két fallal odébb már csak 2-es jelerősség van, az Acer pedig néha nem talál netet. Most is a nappaliban ülve a szomszéd családi házból szinte ua erős jelet vesz az inSSIDer mint az enyém. Próbáltam átállítani másik csatornára, (2-s 11-es), a sugárzási erősség a maxon van, de nincs változás.A routert nem tudom átrakni máshová. Többet nem szeretnék rákölteni( esetleg 5dbi-s antennák cseréje 8-asra)Olvastam a bridgelésről, és a dd-wrt-ről. De ehhez én kevés vagyok. a volna esetleg valaki, aki tudna adni egy használható leírást, amivel boldogulnék azért nagyon hálás lennék.
    A jövő héten 1 hónapra külföldi munkára kell mennem, addigra szeretném megoldani a problémát.
    Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák