Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz adamka16 #8561 üzenetére

    srácok, egyet kell elfogadni, ti értetek hozzá, én nem nektek lehet sokatoknak ez a szakmája nekem nem, mátrixban éltek, tronba nyaraltok és agy helyett chip van beültetve a buksitokba és folyékony szilicum folyik az ereitekben :) Én máshoz értek, kérdeztem, egyébként gugliztam is, ezér tuttam hogy hol kell keressek, félreértettem mert én ugy értettem hogy ha már nem gyári akkor webflesh kell különben tégla, pont nem volt itt senki én meg bennetek már megbíztam, hogy tuti jót mondtok mert már sokszor segítettetek, csak hogy azzal nem számoltam, hogy én is félre érthetek valamit és potn nemlesz itt senki 4-5órán kerestül aki észrevegye hogy hüjeséget csinálok... ennyi... én eleve azzal kezdtem hogy nem hibáztatok senkit!! Ezt most is tartom, annyi van hogy az én munkémban nem lehet félinfokat félmondatokat mondani mert akkor ügyfél kemény árat fizet-illetve utóbbi időben én és családom fizetünk ha félrenézek valamit, magmból indultam ki, rosszul tettem, mert nem értek hozzá úgy ahogy ti.pont ha lehet lépjünk túl rajta, gondolm más is tanult belőle nem csak én :)

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák