Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Speeedfire #8554 üzenetére

    Ez már csak így van... És mindig is így lesz. Persze, én azért valahol megértem bpmcwap-ot is, ez az első sokk hatása, mikor szembesül vele, hogy ez most nem jött össze. De ahogy Te is mondod, nyilván körültekintőbbnek kellett volna lenni! Én belinkeltem egy könyvtárat a DD-WRT FTP-n, amiben volt két file. Ő nem tudta, hogy melyiket lehet feltenni, és melyiket nem, mégis felnyomta az egyiket. Jó, lehet, hogy rákérdezett, de a választ már nem várta meg, nekifogott találomra, és nem jött össze. És távol álljon tőlem, hogy ezzel bárkit is bármire rábeszélni akarjak, de én ebben a helyzetben is azt mondom, hogy ha van forrasztópákája, és némi érzéke a dolgokhoz, akkor sokkal inkább neki kell fogni, és megcsinálni, mintsem garanciába visszavinni. Miért is? Ha kicserélik, akkor megint ott lesz, hogy rá kéne tenni egy másik fw-t, mert hát a gyári ugye nem jó. Ekkor megint jön majd a para, hogy de mi van, ha ez sem sikerül? Akkor hogy viszem vissza megint? Már hülyének fognak nézni...Stb... Ha viszont vesz egy adatkábelt, megcsinálja magának, onnantól sokkal bátrabban fogja mókolni, mert ott lesz a tudat, hogy ha nem sikerül valami, akkor itt a kábel, és 15 perc alatt megcsinálom. De még egyszer hangsúlyozom, maga a művelet nem nehéz, de aki nem látott még forrasztópákát, nem volt a kezében csavarhúzó, az ne álljon neki ennek sem! Vigye vissza szépen garanciába, igaz, hogy arra várni kell 10-20 napot, de eddig mindenkinek gond, és kérdések nélkül kicserélték.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák