Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    Sziasztok!
    Eddig egy ilyen router beszerzésén gondolkodtam, de most elbizonytalanodtam. Főkönöm beszerzett 2db 1043ND-t. Elmodása szerint egyik sem működik normálisan. Elkértem tőle, hogy kipróbáljam.
    Történet:
    - hazavisz, beállít, minden frankó úgy 2 órán át (letöltés ment kb. 1,5 órán át);
    - utána lekapcs a pc, majd kb. 1 óra múlva bekapcs újra és semmi. :Y Nem lehet elérni a router se LAN-on se WLAN-on keresztül. Se ping, se webgui, semmi. Reszetelni nem lehetett.
    - a 230-as hálózatból kihúzva majd visszadugva tudtam resetelni és ismét elindult minden.
    Főnököm elmondása szerint a másik is ilyeneket csinál.A legújabb gyári szoftver van rajta (nem a csak német nyelvű). Esetleg a frissítéskor nem csinált default-ra visszaállítást a főnök és ez miatt lehetett valami probléma? Találkozott már valaki ilyennel?
    Kissé elbizonytalanodtam a router vásárlással kapcsolatban. :F
    Köszönöm a segítséget!
    Kano

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák