Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedCat

    senior tag

    Sziasztok!

    Írtam sustenak privátban is, de egyelőre nem reagált, ezért felteszem itt is a kérdést:

    1043 v2-re feltettem a 0.5-ös suste buildet. Tökéletesen működik, semmi bajom vele. Viszont én szeretném használni az usb portot 3g stickkel.

    Összesen ennyi módosítás kell utólag (néhány csomag feltelepítése csupán), és kezeli a 3g modemeket.

    opkg update
    opkg install comgt kmod-usb-serial kmod-usb-serial-option kmod-usb-serial-wwan usb-modeswitch mc luci-proto-3g

    /etc/init.d/usbmode enable
    /etc/init.d/usbmode start

    Viszont sajnos ehhez már extroot kell, mert nem fér el másképp. De nagyon macerás egy usb hub + táp + kábelek állandó hurcolása egyik helyről a másikra és mindent beüzemelni, ahelyett hogy csak a routert és a 3g sticket vinném (akkor van rá szükség ha vidékre megyek).
    Esetleg meg lehet valahogy csinálni hogy benne legyen a buildben? Nekem nem kell transmission, dnla, ezek helyett nem férne el?

    Ezeket hogy tudom kiszedni a buildből (pl. dnla-t és a transmissiont) és ezeket a szükséges csomagokat beletenni? Mert ha utólag távolítom el a webes felületen, akkor helyet nem szabadít fel, csak olyan mintha el lenne távolítva...

    Köszi a segítséged!

Új hozzászólás Aktív témák