Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz bozont #52352 üzenetére

    A V1-egy verzió tud Acces Point-ként működni gyár fw-vel?
    Az "acces point" alatt mit értesz? Tudomásom szerint AP-nak hívják azt az eszközt. amely a vezetékes és vezeték nélküli kommunikációt "összekapcsolja". Tehát egy wifi-s router mindig AP. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam...
    Véletlenül nem a wifi továbbosztására gondolsz, vagy a wifi kiterjesztésére?
    Ahogy gyorsan átfutottam a router emulátorát, ott nem találtam ilyen dolgot.
    A napokban éppen 1-2 ember éppen ezt a témát hozta fel (pl. kiindulásnak ezt a hozzászólást ajánlom)

    ...hová jobb elhelyezni egy routert, a szekrény tetejére (kb 2m magas) vagy mondjuk a Tv állványra?
    Az elmúlt hónapokban olvastam valahol itt a környéken, hogy állításuk szerint a wifit szóró eszközt érdemes magas helyre rakni, így jobb jelerősséget (Vagy kapcsolati sebesség volt? Már nem teljesen emlékszem.) lehet elérni. Én nem teszteltem még... De elvileg, ha nincs sok és erős más wifi-hálózat a közelben, akkor nem sok különbségnek kellene közte lenni

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák