Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabsz13

    aktív tag

    sziasztok!

    időközben több hiba is előjött, először az, hogy bár volt wifi és internet elérés, mégsem jött át semmilyen adat, aztán egy újraindítás után már nem is tudtam elérni és azóta sem tudom elérni a routert luci-ban (nem válaszol vagy időtúllépés hibát ír a browser). valamit nagyon elállítottam... :W

    annyit még tudni kell, hogy a tréhóm CISCO EPC 3925 modeme van a router előtt, így most ezen keresztül tudok netezni, de elvileg eddig is így működött.

    valami ötlet, hogyan tudnám elérni a routeremet? (putty sem segített, ugyanezt a választ kaptam)
    már nyomtam több áramtalanítást és reset gombot is :O

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

Új hozzászólás Aktív témák