Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz Tamy #38927 üzenetére

    Kicsit átrendeztem a router helyét, letettem a nappaliba, ahol a wifis gépek vannak, hogy a falak ne zavarjanak. A méréseket mindig ugyanarról a gépről csinálom.
    Beállítottam 40 Mhz-re a routert, illetve variáltam kicsit a csatornákkal (leszedtem egy programot ami listázza részletesen a wifi jeleket a környéken). A program szerint a routerem csarornája 7+3, legalábbis amíg Auto-ra volt állítva. Ez mit jelent, mi az a + 3? Átállítottam 7-es csatornára, mert ezen a csatornán nem volt más wifi jel a környékben, viszont a 60 megabites mért értékről visszaesett 10-15 megabitre. Visszaállítottam Autora, így újra megközelítette a 60 megabitet. Közvetlenül mellette van a T-Home-os router, ami szintén wifi jelet sugároz 3-as csatornán, gondolom ez is bezavarhat, de nem tudtam még lelőni a wifijét, mert használatban volt.

    (#38929) Maximusz:
    Fogalmam sincs milyen VPN, céges zárt rendszer, a laptop beállításait sem tudom módosítani, mert jelszóval védett minden.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák