Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csimpas

    tag

    sziasztok

    én is tulaja lettem egy 1043-as routernak, aminek a hardver verziója 1,9 -es

    szeretném okosítani, de mielőtt eltéglásítanám, szeretném kérni a segítségeteket a telepítési folyamatban, illetve lenne még 1-2 kérdésem, ami nyilván nektek már természetes folyamat :DDD

    igazából amire szükségem lenne, egy torrent kliens, nyomtató megosztás, ftp , és esetleg egy webkamerát is feltennék, feltéve ha elbírja a készülék :)

    érdekelne még az is hogy esetleg egy mysql szerver, és egy php szerver futna-e még ezek mellett?
    továbbá, meg lehet azt oldani hogy valami usb elosztóval több eszköz is menjen?
    tehát pl: nyomtató, usb hdd, kamera stb

    felhasználó szinten ismerem a linuxot, tehát igazából nagy csoda nem érhet , de kicsit bizonytalan vagyok a firmware felrakással kapcsolatban, mivel itt a topicban olvastam hogy ha bootloaderes egy firmware, akkor nem lehet visszatenni a gyári romot :F és ezek után valami külön kábeles megoldás van, amit igazából nem értek, és nagyon megköszönném ha valaki felvilágosítana ebben a gyári firmware visszarakásban, hogy mire kell különösen odafigyelni, hogy ne vágjam gallyra a routert.

    melyik firmware-t ajánljátok? vagy mit tegyek fel? hogyan álljak neki? :)
    t-home kábelnetem van.

    köszi szépen :R

Új hozzászólás Aktív témák