Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csorbi

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy rossz hírem a cFosSpeed-et használóknak: a TP-Link routerek NEM TÁMOGATJÁK a tracert parancsot, ami a cFosSpeed működéséhez elengedhetetlen. :O Én levezényeltem egy egész komoly párbeszédet a cFos fejlesztő és a TP-Link ügyfélszolgálata közt (nekem amúgy TL-WR543G van)

    Íme a válaszuk a kérdésemre, hogy miért nem megy:


    Thank you very much for your email requesting information about our product.
    I am sorry, it does not support tracert function on TL-WR543G, it only supports ping function.
    Well, because this device is designed for SOHO using, and those people nearly never use tracert, so we don’t devolep this function on it. I will try to find a way to use cFosSpeed, then tell you the result.

    Any further help please feel free to let me know.

    Best Regards



    Jeff Lee
    Technical Support Engineer
    TP-LINK TECHNOLOGIES CO., LTD.
    Add: 3/F, Building R1-B, Hi-Tech Industrial Park,
    Shennan Road, Shenzhen, China
    Tel: +86-755-2652-5154
    Fax: +86-755-2663-6921
    E-mail: support.jeff@tp-link.com
    MSN: jeff.16358@hotmail.com
    Website: www.tp-link.com


    Válasz persze azóta sem jött, de megpróbálok rájuk dörrenteni, hátha...ja, és jól leb@szarintottam őket, amiért nem tüntetik fel ezt sehol :DDD

    Szóval, valószínűleg a többi TP-Link router sem támogatja a tracert parancsot, az ő hozzáállásuk miatt, mert a hardver szerintem tudná...megjegyzem, azt is a fejükhöz vágtam, hogy jó nagy hülyék, hogy emiatt csomó vevőt vesztenek, mert rengetegen használják a cFost. Dehát Kína, az Kína! :(((

Új hozzászólás Aktív témák