Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berVi

    senior tag

    nah. jó lesz ez :) felvettem a queueing-ben a letöltéseket 15-re, na, ettől kiakadt a rencer :DDD de annyira, hogy le kellett húzni usb-ről a cuccot, mert nem reagált semmire. ez látszik a grafikonon, amikor lemegy 0-ra. visszavettem 10-re, utána stabil volt. de én még ezt se ajánlom zsúfolt torrenteknél, mert a vinyótok hamarabb döglik meg, mint a net :) ja, a kapcsolatok számát torrentenként én felvettem 100-ra, a globális össz kapcsoaltot meg 2000-re :DDD

    25 megabites netem van, úgyhogy mondhatni csutkán kihajtja a utorrent. igazából a kapcsolatok miatt nem nagyon lehetne már hova bővíteni, a dd-wrt ipfiltere 4096 kapcsolatot bír max, na, ezt én szépen elértem :)

    ja, a ping statisztika:

    Ping statistics for 74.125.87.103:
    Packets: Sent = 3541, Received = 3350, Lost = 191 (5% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 5ms, Maximum = 282ms, Average = 17ms

    érdemes megfigyelni az átlagot, nagyságrendekkel jobb, mint az előbb volt a távolság és a félrekonfigurálás miatt (csatornák...). nem tudom, hogy ha most visszatenném a régi helyére, megmaradna-e így, de nem fogom kipróbálni, mert sokat kéne hozzá pakolni :) a netezés is sokkal-sokkal használhatóbb még izomból torrentezés mellett is.

    a lényeg, hogy összegezve: elég jó kis kütyüről van szó jó árban, netre kiváló. ha valaki lanon mozgat gigás cuccokat, ahhoz lehet, hogy kevés lesz (bár belegondolva nem valószínű, mert pl. egy ubuntu cd-t 3-4 perc alatt tudtam lehúzni, szóval nem rossz, és ezt még korlátozza a netem sávszélessége). lanon tesztelni sajnos nem tudom, mert perpill nincs másik gép elérhető közelségben, meg időm és kedvem sincs már rá :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák