Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz 7ER #28 üzenetére

    az enyém 3220-as, de majdnem ugyanaz a kettő, sw oldalról nézve nincsen különbség köztük és hardveresen is csak a wlan oldal más. itt van a telepítés leírása, én ez alapján húztam rá annó, és elsőre sikerült

    ( csak annyi volt a szépséghiba, hogy a link döglött volt a firmware-hez, és utánatúrva csak egy azonos verziós, de lengyel nyelvű gargoyle kezelőfelületeset találtam - de a google translate segít, megoldom ezen is a beállításokat :) )

    spanyolul a 3G élesztéshez is van leírás - nem próbáltam még, mert egyelőre nincsen ilyen modemem, de nem tűnik vészesnek: katt

    hónapokkal ezelőtt raktam rá az openwrt-t, akkor még valamelyik 2.6.xx volt a legújabb. most ahogy nézem, a napokban frissítették 3.3.8-as kernelre...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák