Hirdetés

Hirdetés

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comanche

    tag

    válasz morp #30 üzenetére

    Picit belezavarodtam! :B Tehát az IDE 1 - be dogom a winchester kábelét, amin még két csatlakozó van. Úgy, hogy a kábel hosszabbik része essen az alaplapi foglalat és az első winyó közé!? És ha 2 winyó van a kebelre kötve, akkor a rendszert tartalmazót, tegyem a legvégére, master-re jumperelve... ''Amelyik vinyón a rendszer van, az legyen primary(ide1) master.'' a másikat meg középre slave-re, arra is jumperelve?
    Az író meg az útolsó helyre kötve master-re jum., IDE 2-be dugva!
    Ne haragudj, de nem teljesen tiszta!

    Most a kábel közepén van a nagyobbik(gyorsabb)rendszer winyó, a végén a kicsi lassabb! Azt jelenleg sem tudom eldönteni, hogy mire van jumprerelve, nem nagyon tudtam feldolgozni a bonyolultan leegyszerűsített ábrákat! (A legelső 3,2 GB-os on teljesen egyértelmű a rajz, az összes többi csatlakozóhoz van viszonyítva!) Ezeken meg van amelyiken el van forgatva, ráadásul egyik sem egyforma beállításu! Lehet majd lefényképezem és beteszem ide...Tegnap 3-órát közdöttem vele,mert beraktam az újat, a pici helyére( a kábel végére) gondoltam megformázom aztán majd kipróbálom, addíg meg tárolok rajta dolgokat! Megformázni megformáztam egy particiót rajta, aztán azzal már nem tudtam többet elindítani a gépet, bebootolt, de hiányzott neki valami fájl vagy mi és meg is állt! Hiába tettem bele a kicsit újra a helyére,se kép se hang! Aztán ki tudja hogy jumperelve, beraktam középre az újat,(az eddigi rendszer helyére) feltelepítettem a win-t,és felraktam a másikat ami előzőleg rendszervinyó volt a végére! Na úgy elindult, most minden jó, ahogy látom és ki is tudom kapcsolni az utolsót winyot a mobil rack-el, eddíg nem tudtam,mert különben nem indult el!

    csak azt lenne jó tudni, hogy attól függetlenül, hogy most jó és megy, minden oké e és késöbb nem e lesz vele gondom?

    Kicsit hosszú lett és lehet kusza, de talán te azért érted!?

    Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Új hozzászólás Aktív témák