Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz DeathBat666 #13391 üzenetére

    Ezekkel nem nagyon értek egyet, márpedig azért nem.

    1. Szerinted egy csoportkörben úgy dönt a csapatkapitány hogy, ő izé jó ezeket most nem verjük meg itt kikapunk, majd jön egy másik csapat erre rábökünk na ezeket most akkor megverjük...:) Ez nagyon nem így működik.

    2. Az hogy valahol van pár olasz érdekeltség mióta jelenti azt hogy akkor már úgymond ugyan azon a taktikán lesznek? :) Ezt se így működik a fociban, ahány szakember annyi fajta stratégia, itt nem arra kell építeni ki milyen származású.

    3. Azóta 3 nap eltelt, azaz 72 óra, mivel élvonalbeli játékosokról beszélünk vicc lenne ha ennyi idő elteltével még nem regenerálódtak volna...:)

    4. Lehet én nem tudom jól, de a csoportkörből egyetlen 1 db meccs ment még le, hova ez a nagy számolgatás még :F

    5. Mexiko ellen is emelkedett, sőt ott nagyon kérdéses volt nyernek e, és mégis megnyerték.

    Persze én is azt mondom ettől függetlenül lehet kikapnak, vagy x lesz, de nem ezek az érvek miatt az is biztos...:)

    Jokes67: Ha élőben esetleg a brazilok vezetést tudnak szerezni már az oddsok is sokkal kedvezőbbek lesznek visszafogásnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák