Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz Atti1112 #136513 üzenetére

    Minden napra megvan szinte az a meccs ami buktató...miután legtöbben x számű kötésben játszanak (jómagam is) így elég egy 'tuti' ami elmegy egy nap, már az emberek 70%a bukik...és általában ez szokott az a bizonyos 'egy elment' meccs lenni, ami mint 'átok' sújtja a sportfogadók nagy tömegeit :D
    Ezért nem szeretek olyan napokon tenni amikor csak 2-3 meccs van a top ligákból, mert jóval nagyobb eséllyel találok el buktató meccset.
    Hétvégi fordulók alkalmával van 30-40 meccs, ott könnyebb elkapatni egy négyes kötést :)
    Én már csak úgy játszom, hogy próbálom megérzés és statok, tabella stb alapján kitalálni melyik meccs necc, ilyen volt pl ma a Napoli amit ezért hagytam le...de így is benyeltem, tegnap egy 10es Cselszin, ma 13 Poolon

    Bár nem panaszkodom, szeptember óta ígyis pluszos a téma, de azért idegesítő, amikor ennyire szarnak bele egy-egy meccsbe :(((

    yogibear Meglett az a 1,5 over, csak rossz oldalon...de az öngólnál már veszett meccs volt, nemértem hogy vágtak ezek 6-t a Sotonnak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák