Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz mercenaryntx #248 üzenetére

    qdak valóban :R Ez így este 11 után nekem elég is:D ;)

    mercenaryntx :R :R :R
    Lehet azért láttam belőlük talán nagyobb százalékot,mert eleve csodálkoztam a jelenlétükön :R :B
    Mindesetre hajrá csajok is ugyanúgy,mint skacok :C :Y

    Ezzel egyetértek :R Pár éve mi is rendeztünk egy 150 fő körüli bulit....Ekkora hangosítás nem volt,mert saját cuccok voltak,meg volt egy csomó ablak,mert egy hatalmas ebédlő volt:D Szal vigyázni kellett rájuk:D napközben végigellenőriztük,hogy mely ablakok rezegnek a legjobban és pár autóriasztó rezgő szenzort ráhangoltam szerény személyem által:) És így tudtam hol a határ :R
    Az anyagiak pedig:
    túlnyomóan barátok és hasonlók voltak:D Így nem volt belépő azon kívül,hogy hoznod kellett magaddal valami piát. Ettől függetlenül majd 200 liter szeszesital és 150 liter üdítő volt összevéve saját zsebekből (akikkel a bulit megszerveztem).
    A helység bérlésével kijöttünk kb fél millióból....persze ha a sok kocsikázást a cuccokkal és pár leányzó takarítószereit nem vesszük alapul:) (ergo nekünk eleve veszteség volt:D:D,de többszörös szülinapi bulit tettünk egybe) Megettünk a buli kezdetétől a végéig 160KW-ot,ami azért elég szép:D 20 óra alatt:D,amiből 10 óra volt maximális zene:D
    Mivel sajnos kívánságműsort kértek,így a buli fele azzal telt,hogy ennek-annak nem tetszett:( De éjféltől olyat kevertünk haverrel (nahjó,csak vágtunk:D:D:D) ,hogy nem volt ülő ember egy-két órán keresztül:D De ez diszkó zene volt....

    Ui.: nem szándékoztam kivált rockernek tekinteni őket,akik ott voltak,mert csupán a hozzánemértésemből fakadóan voltam meglepve:) Én mindesetre,amennyibe is kerül,akkor kerül,de ott leszek a következőn. Még mindig nagyságrendekkel több ment piára,mint belépőre,így semmi gondom:) A piával van annyi,hogy a yäger az baromi drága volt,pedig sokszor kifogtam már a horror árat,de egy deciért 1700 pénz az biza sok:( Minimum 5 decit szoktam egy este letolni,de így 2 lett belőle...a többi más volt:)
    ui2.: A vérrel igazad lehet,de csupán dícsérni szerettem volna a külsejét :R ((nálam mimózább egyént szerintem nem lehet találni :B ))

    Hogy száz szónak is legyen vége:D Én fantasztikusan jól éreztem magam! És akiket ott láttam,azok szintén!
    ...megpróbáltam összehasonlítani az első diszkós élményeimmel,de gyakorlatilag is képtelenség,mivel itt fél órán belül ugráltam,de a diszkóban ehhez kellett három alkalom,vagyis az 3*7 óra...pedig ott is borsódzott a hátam a jó zenétől:D jaj de rég volt már:D

    Télleg nem szaporítom a szót,mert kidobnak:D
    CSÚCS VOLT Nálam ez viszi a pálmát :R

    [ Szerkesztve ]

  • qdak

    addikt

    válasz mercenaryntx #248 üzenetére

    industrial : [link] pl cubanate?

    ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák