Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz Xerxész #5643 üzenetére

    Whitruni főút ami Riftenbe vezet és átmegy Eastmarchon is nagyon szép ahol ott van az a ködös mocsoras terület na arra is szép, meg épp tegnap fejeztem be a whitruni templomos küldit ami pont oda küldött le a szent fához.
    Na ott bent iszonyatosan szép volt.
    a tetőből a víz zuhogott be és bent meg rendesen kinőttek a fák meg volt folyó is.
    Fent meg a szent fa magaslott ki és a gyökerei behálózták a barlangot.
    Bleak Falls nekem is tetszett az elején, de az kicsi és mienst felérsz északra Winterhold vagy Pale régióiba ott fpolyamatosan láthatsz olyan szép hófúvós tájt:)
    nekem még az lején mikor le kellett jönni Helgenből és ott ahogy a havas sziklás vidékről leértél a folyó mellé Riverwoodhoz nagyon tetszett.

    Nekm eddig 50 óra játékidő alatt
    Whitruni régiónál nyugatra a toronyig ahol meg kell ölni az első sárkányt addig jutottam mindössze illetve a északi részén 2 bandit campet.
    Megkerültem a várost észak keletre és felfedeztem az ott útba eső farmokat aztán elindultam Winterholdba, persze Dawstar-on keresztül akartam menni.
    Így aztán a Winterhold és Hjaalmarch határán lévő hegy közötti úton indultam el.
    El is értem de ott quest miatt letanyáztam aztán nem láttam merre kéne átmennem így odautaztam Winterholdba.
    Azóta kb Winterholdba mozgolódtam csak:D
    de már megvan az átjáró ott a Frostflow Lighthousnál is megoldottam mindent.
    Mount Anthor-nál megöltem a sárkányt.
    felfedeztem egy törpe bányát meg is tisztíttottam.
    Illetve voltam már Saarathalba

    Még Helgennél nézegettem körül kb ennyit láttam Falkreath Hold-bólXD
    meg most Eastmarchból a whiteruni határt illetve egy picit a ködös mocsárféelségből egy keveset.

    Ennyit jártam be közel 50 óra alatt:D

Új hozzászólás Aktív témák