Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Lapajbacsi #13071 üzenetére

    Én sem vagyok semmiféle teszter csak használom az internet nyújtotta lehetőségeket és a külföldi fórumokat. :)
    Olyan hibám nem volt még amit ne tudtam volna megoldani Google használatával, gondolok itt hardver és szoftverre egyaránt. Mindenre van válasz csak jól kell keresni.
    Az más tészta ha valaki nem szán rá időt vagy csak szimplán lusta a hibát kiküszöbölni inkább beír a fórumba és várja a megoldást mint a messiást.
    Ha én mindig erre a fórumra várnék akkor sehol nem lennék még. :K

    Szal, hogy elkerüljük a hibákat ahhoz mint említetted kell egy olyan modsor ami nem üti egymást és megférnek egymás mellett is. Mert az csak egy dolog, hogy nem üti de nem biztos, hogy megy a kettő egyszerre. Találkoztam már ilyennel nem is eggyel.

    Ha ezt a sorrendet vagy mod környezetet valaki mindig fent tudja tartani akkor nem lehet gond a mentésekkel.

    Van van egy alternatív megoldás. Mielőtt valaki nyomna egy reinstall-t az előtt szépen kikapcsolja a NMM-be az össze mod-ot és szépen nyom egy mentést. Ennyi az egész.
    Legközelebb egy szinte szűz játékkal tudja majd folytatni amit ismét szépen fel tud majd modolni. :K

Új hozzászólás Aktív témák