Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    Ha új bekötés lenne, és most kezdtem volna beüzemelni, össze-vissza konfigurálni, hálózatokat összefűzni, különböző jogokkal, szűrőkkel akkor megérteném. Mint írtam, itt semmi facni nincs, egy szolgáltatói eszköz van. (bocsánat, még a TV-s box, de az ebben az esetben indifferens) Alap beállítássokkal. 15 hónappal ezelőtt behúzták az optikát, megkérdezték, h hova szeretném a végét, belógatták, elmentek. Rá pár nap múlva hozta a futár a szolgáltatói digitális elosztót, én üzemeltem be. Működött, jól és minden gond nélkül, minden eszközön. Van egy 2000 Mbps-os netem, amiből most használok százat.....vagy kevesebbet! Azt is megérteném, ha csak egy-egy eszköz nem látná, de, h semilyen platformon nem elérhető, na az már gáz! Látszólag 1xű a történet, de megoldás az nuku. Én azt gondolom, h bebizonítottam, a működésképtelenségét. A miértre ne nekem kelljen már megkeresnem a választ. Természetesen ha általam került a rendszer lecsóba, állok elébe, és fizetek a f@szságomért. Higyjétek el, számtalan dolgot körbejártam mielőtt a hibát lejelenttem volna. Ennek ellenére benne van, h itt van valami rókaság. DE MI??? :W

    #145153EasyLife:
    ...nem értelek. Mit cseréltek, mire? Az 5670-et cserélték Technikolor-ra?

    [ Szerkesztve ]

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák