Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz kkrisi #14404 üzenetére

    "villamos: Igen nálunk most koax van, de ezt nme értem, hogy oylan helyen ahol sz*r a hálózat, oda miért akarják ajánlani a legkorszerűbb dolgokat, mikor nem bírja el úgy sem?"

    Már írtam: Nem ismerik a saját hálózatukat. Nem tudják, hogy hol, milyen állapotban van, és mire képes. A bolti ügyintézők nem távközlési szakemberek, legjobb esetben is valamilyen eladói végzettségük van talán. Ráadásul a hálózatuk állapota nem homogén, akár kerületeken, településrészeken belül is változhat a minőség, az állapot.
    A szerelők azok ugyan remélhetőleg tanulták valahol, valamikor a szakmát, viszont mivel alvállalkozók alvállalkozói, így nincs helyismeretük, nem tudják hogy mit bír az adott terület, és mit nem. Nekik csak kiadnak a központból egy munkát, amit elvégeznek.
    A régi szakembereket, akik értettek is valamihez, meg feltehetőleg már rég kirakták, vagy egyszerűen elfogytak, nyugdíjba mentek stb...

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák