Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m0rd0k

    senior tag

    Sziasztok!

    Azt vettem észre kb két hónapja hogy dobál a net,routerem van és automatán csatlakozik ha ledob,tehát annyira nem volt észrevehető,mondták többen is hogy őket is dobálja,próbáltam másik modemmel,router nélkül,mindenhogy,dobált mindig.Az egész városban(Komádi ~6500fő) dobál mindenkit az ADSL. Nekem pl T-Hometól van a DSL Alap csomag(5m/0,5m).Felhívtam hibabajelentőt többször is,volt mikor aztmondták,tényleg van hiba,volt mikor nemtaláltak,de minden esetben küldték az smst,hogy javították,de a hiba nem szűnt meg,aztán beszéltem egy szerelővel és ő mondta hogy a városnak 40 megabitje van,hát mondanom sem kell hogy ez krva kevés,az optikát környező falukba már csinálják,mire ide elér kell neki min 1 év,de ha fél év kell neki azis nagyonsok.Ha hazajönnek hétvégén a továbbtanulók,akkor meg 5 percenként dobál,amúgy 20 percenként,kb. A gond az hogy a minmimum sebességet eléri,legalábbis amikor mérem.Tehát így elég irritáló a dolog.Főleg ha valaki online játszik.

    A kérdésem az lenne,mi lehet ilyenkor a teendő? Valami kártérítés,vagy hasonlót ki lehet belőlük húzni? vagy annyi is elég lenne ha belátható időn belül növelnék a sávszélességet a városban.

    Köszönöm előre is,és bocs ha hosszúra nyúlt.

    Minden szinten,szinte minden.

Új hozzászólás Aktív témák