Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    Köszi a tippeket! :R
    De várjatok....
    Nem igazán írtam akkor le jól. Konkrétan ment itthon TV, net minden szépen. Egyszer csak TV kifagy, Net nincs. Csettintésre egyszerre. Megnézem a dobozt, semmi de semmi nem világít rajta se kép se hang, se zőőőd se villog se semmi. Nézi vanda, nézi Üszis, nem elérhető a cuccos. Off, nix, nem múúúúködj, semmi... Kihúzom tápot vissza és bekapcsol. De az Off állapot és e közt a kis tápkábeles mutatvány között eltelik majdnem háromnegyed óra mivel addig tartott mire valakit kapcsoltak, felvette a hibát, ide beírtam, hátha tudtok valamit mondani, majd visszanéztem a dobozhoz... addig a doboz setét volt mint az iccaka... Semmi mást nem csináltam mint végső próba cseresznye alapon, tápkábel ki meg vissza...
    Aztán mikor visszatért az élők sorába, nem volt NET, telefon, TV, pedig minden visszajelző LED szépen zőőőőden virított, ezért benéztem a gépházba és látszólag minden okés volt, azt hazudta, hogy van élő internet, a teló regisztrált és működik minden, de se net se teló se TV, kb 15 20 percig nézelődtem a router UI-ben, de semmi hibára utaló dolgot nem találtam, sőt szerinte minden szuper jól működött, közben meg egy ping nem futott le a teszt felületén. Nincs mit veszíteni alapon, tápkábel megint ki, majd be, kb 5 perc alatt elindult megint zőőőőd vót minden de most van is minden.
    És a legutóbbi itt megejtett bejegyzésem óta a PPPOE modul 2x írta ki a Connection to the Internet has been terminated.(Reboot,Reconfiguration,forced termination) hibát... A TV meg itt megy folyamatosan mellettem miközben netezek és semmi nem állt le még csak egy pillanatra sem...
    Na mind1 kb ez meghalódott vagy tudja fene, a lényeg, hogy holnap cserélik.

    Köszi még 1x!!!! :R

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák