Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miamiquake

    aktív tag

    válasz T_boy #45359 üzenetére

    Nos, öntsünk tiszta vízet a pohárba.

    Azért mert itt órabarát közösség van, még nem nézünk le senkit, aki nem a legdrágább csúcs szerkezetes karórákat hordja.
    Ha ez a márka és ez a formavilág jön be, és ennyi a keret, akkor meg kell venni.

    Nekem Fossil bőr karperecem volt és imádtam mert szép volt és extravagáns pl.

    Jelenleg egy ilyen Fortis Colors QUARTZ karórám van és élveze. Végre egy óra ami pontos, üthetem vághatom, vízálló és nem került többe mint 37000 Ft újonnan.

    Oké, van más órám is, de ezt s szeretem.
    Van a polcomon egy betört plexis Pobeda Vintage karóra amit még 300 Ftért vettem és jár, nincs műszakilag sok baja és öröm ránézni, mert története van.
    Dzsana számomra ismeretlen filléres órákról tud olyan történeteket és szerkezeti megoldásokat írni, hogy csak lesek.
    Wg5113 most szeretett bele egy Roamerbe Omega és Tag Heuer sőt Rolex után...
    Stb stb stb millió egy ilyen történet van.

    Egy szó mint száz, nyugodtan vedd meg a Fossilt ha neked tetszik, senki nem fog lenézni. :R

    ui: azért az Orienteket érdemes átfutni.

    ☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

Új hozzászólás Aktív témák