Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evo87

    őstag

    Nagy dilemmát generáltam magamnak. A felütés, hogy kell egy óra... persze mi más volna. :DDD

    Alapvetően 3 lehetőség van, amelyek közül nehéz racionális, de még érzelmi alapon is választani:

    1. Seiko automata, koronáról is húzható szerkezettel: itt alapvetően a mechanikus szerkezet nyújtotta élmény, illetve a tényleg ütős lumineszkálás nyom sokat a latba.

    2. Egészen más irányvonal lenne egy Citizen, természetesen EcoDrive és rádiós, nevezetesen CB0010-88E

    3. Illetve a sokak számára érthetetlen ana-digi fétisemet ugyancsak egy Citizennel tudnám kielégíteni, méghozzá ezzel a modellel JZ1060-50E Ennek esetében egyedül az zavar, hogy más ana-digi modellekkel ellentétben külön kell állítani a digitális és a mutatós rész óráját, tehát nincs szinkronban a kettő (legalábbis as használatit átnyálazva erre jutottam).

    Várom a tanácsokat, építő jellegű hozzászólásokat, illetve érveket akármelyikkel kapcsolatban. Tudom, hogy merőben eltérőek ezek az irányok, de nagyjából mindhárom tetszene.

    iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

Új hozzászólás Aktív témák