Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAti77

    aktív tag

    válasz WiZARD #152910 üzenetére

    Saját tapasztalatom az, hogy pontosság terén kb. elabore szintű 2892 (2893), tudja azt, mint egy top 2824...de ez a konstrukcióból adódik...
    Top/COSC szinten nem igazán van különbség a gyakorlatban, sőtt itt talan a 2824 a robosztusabb kialakítása miatt talán előnyösebb is...
    Én nem tartom egyiket sem "jobbnak" a másiknál...alap ETA werkek...mindegyiknek megvan a maga előnye/hátránya a másikkal szemben, de bármelyiket is veszi az ember, nagyon nem fog rosszul járni vele...
    Az Etachron egy olcsóbb gyártási technológia az Incabloc-al szemben...hogy mennyire jó vagy rosszabb, arról megoszlik a vélemény...
    A Tudornál számora a feljavított werk annyit takar, hogy jobban húz az automatika, gyakorlatilag nincs a járásban ingás bárhogy teszem le vagy hordom az órát (eddigi ETA-s óráimnál volt észrevehető eltérés, még COSC Omegánál is)...hogy ezért pontosan mit is módosítottak az alap werken nem tudom...a főrugóról hallottam, meg a szabályzóról, meg hogy elvileg négy ponton nyúltak a szerkezetbe... :F

    "Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

Új hozzászólás Aktív témák