Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolcsi20

    senior tag

    válasz Chaser #4781 üzenetére

    szerintem a hasonlatod nem fedi a valóságot:) 1éve ki gondolta volna hogy a 2mag ilyen olcsó lesz és így elterjed és ennyi program fogja kihasználni? jövő nyáron már a 4magos programok fognak hódítani ha ilyen ütembe fejlődünk:)....amúgy azért akarom eladni hogy ne bukjak rajta sokat:D...ha még időben eladom akkor talán megúszok 1 pofára esést, mivel a dx10 meg az am2 is kimegy a divatból:)...félek így a konfigom a maga kb 200ezres nyári árából igencsak sokat elvesztenék:F bár van 1 rendszeres palimadaram aki mindíg megveszi:)...de ezek azért már magas számok, sose adtam el gépet pár hónap alatt:D de végülis csak a vga+alap+proccot kéne cserélni nem? elvégre pcie2+dx10.1 új proc meg foglalat az ami új lesz, már ha nem maradtam le semmi másról:)...remélem nem ddr3as kell majd az am2+ba:D

    Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

Új hozzászólás Aktív témák