Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bíírka

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Vasárnap óta vagyok tulaja egy G2V2-es darabnak és mivel szinte azonnal az összes ebben a topicban említett problémát produkálta rájöttem hogy megint elöbb kellett volna olvasgatnom aztán költenem. De a helyzet mésgsem ilyen siralmas mivel most már stabilan 2 napja gond nélkül megy a cucc. megosztom a tapaszatlataiamt hátha valakinek segít.
    Az alap net szakadozás problémát megoldotta a DNS beállítása a hálózati kapcsolatokra
    de a DC még ekkor sem kornyikált valami szépen. Feltettem az 1.02 firmware-t amitől nálam semmi nem lett jobb sőt.... Most az 1.01 van fent. A router tűzfalán kikapcsoltam a Anti-DoS-t így már akkor sem fexik le ha a DC-ben keresek. A wifi kapcsolat WPA2 -re és only 11g-re van állítva így már azzal sincs gondom. Feltettem a Cfosspeed-et is ami nem tudom segített e valamiben mindenesetre úgy látom ártani nem használ.
    Szóval nekem a fentiek szerint így jelenleg minden ok. Nem találtam ki semmi újat mindent amit csináltam itt olvasott hozzászolások alapján tettem amiért köszönet az emberkéknek akik írták.(most neveket nem írok mer lusta vagyok utánna nézni: :P )

    tiszetelt

Új hozzászólás Aktív témák