Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B0gyee

    tag

    Sziasztok!
    Nekem is hasonló problémáim vannak mint nektek. Jelenleg a harmadik ilyen routerem nyúzom.
    Első ment egy jó darabig tökéletesen.. vagyis azt hittem. Torrentezés közben meghalt a net/msn és egyebek de torrentek mentek tovább. Néha csak eygszerüen dobta a kapcsolatot. Ha meg tárcsázni próbáltam a routerrel akkor felajánlotta a statusprocess.exe-t letöltésre:D
    Frissítettem rajta firmware-t de kb semmit sem ért. Utána második versenyző már alapból szar volt, nem tárcsázott állandóan lefagyott, sokszor csak reset segített rajta. Aztán hamradik amit most használok már olyasmi képet fest mint az első.. működik de torrentezéskor lefagy sőt ahogy észrevettem mintha gyengébb is lenne az antennája.
    Azon röhögtem, hogy ebből már kispórolták a kis reset gombot mert nincs rajta! Vagy legalábbis én nem találtam biztos rossz a szemem..
    Még amit észre vettem, hogy nem tud még kábelen keresztül sem átengedni 4-5megabitnél többet :W, 6,5megabites netem van de jó esetben is csak max az ötöt engedi át. Többször teszteltem 100megabites szerverrel a letöltést, fsn test fájlokkal és sehol sem sikerült elérni többet.
    Kiváncsi leszek, hogy mit mondanak üzletben ahol vettem mert már a harmadiknál eléggé furán nézett rám a kedves eladó..


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák