Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sracok, kicsit tanacstalan vagyok, hatha ti tudtok segiteni.

    Milyen fel/le savszelesseg kell(ene),ahoz, hogy a webcam live kepjevel egyenerteku (vagy legalabb hasonlo) minsoegu legyen a videohivas?

    Adottak a kovetkezoek;
    Win7,x64, Q8300,4GB ram, M$ LifeCam HD-3000 UPC kabelnet 30/3mbit, VGA : HD4870
    Winxp pro, S754 A64 3400+, 1GB, MS LifeCam VX700, VidaNet Kabelnet, 8/1Mbit (4mbit/512kbit garantalt) VGA: onboard S3 Chrome, 64mb vram-al beallitva.
    Winxp pro, S754 A64 3000+, 1GB, Detto ugyanaz a VX700, T DSL, 8mbit (uploadot passzolom. VGA: 7600GS

    A ket xp-s gepen egy POV ill. Logi webkamot valtottam le az MS-szel. Mindkettot szemelyesen telepitettem, allitottam be a Skype-ban, kameratesztnel ablakban/full screen-nel is szemmel lathatoan nagysagrenddel jobb kep, mint a megelozo webcamoknal, viszont videohivasnal (napszaktol gyk. fuggetlenul) szemcses a kep, es hivott fel szerint a skype sokszor panaszkodik a netkapcsolatra. Hangminoseg szerencsere kivalo.

    Elso korben termeszetesen az upload-ra gondoltam, nade a C2Q-os desktopomon a Cfos szerint 4-500kbit az upload, ha a LifeCam HD modban rogzit, ergo a kisebb felbontasu VX700-nal joval kevesebb a folyamatos upload. Fenyviszonyok is jok, nappali es/vagy lampas fenynel egyforma kb a kep minosege.

    Mind 3 konfignal win updatelve, VGA driver, DX legfrisebb.

    Lehet-e valamit ezzel kezdeni, hogy jobb legyen a kepminoseg

    Koszi
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák