Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alien_

    őstag

    válasz Folze #1439 üzenetére

    Nem is csak arról van szó, hogy ők generálták a botokat, hanem hogy komoly piaci részesedést tudhatnak magukénak az iSRO -ból. Erre van közvetlen bizonyíték is, de eleve, ha lenne serverenként 1 (!) GM, aki veszi a fáradságot, hogy villámgyorsan átsuhanjon a "népszerűbb" részeken (mindenki tudja, hogy hol vannak a goldfarmerek, hol a questelő botok, ect) akkor napi párszáz bottert ki lehetne iktatni. Akkor miért nem? Hát ezért. Mert a bot előfizetésekből nagyon jó lóvé származik. Csináltak egy ingyenes játékot, amivel egyszerűen nem járhatnak rosszul.. Legálisan nyomod? Ticket nélkül úgyse bírod lvl40-50 után, na meg a mókus se kis segítség.
    Hellgate: London-ben nyomsz egy "F" betőt, és 5m-es körzetből magadhoz rántod a droppokat...Ezt itt is meg tudták volna csinálni persze, de nem, inkább fejjük meg a playereket ezzel is. Gusztustalan...
    Ha botolsz? Akkor meg azért fizess.... Joymax nem veszíthet.

    Egyébknét engem különösebben sosem érdekeltek a botok, kivétel amelyik ks-elnek, meg a goldminereket, meg akik a szétbotolt karakterükre verik magukat =
    Volt, amikor pár órán keresztül egy botot ks-eltem, anynira felhúzott.
    De tudod mit? Én baromira meg tudom érteni a mezei bottert. Nem mindenkinek van napi 12óra felesleges ideje arra, hogy handgrinddel húzza a karakterét. Oké, most mondhatod, h nem muszáj csekély 5-6 hónap alatt elérni a power lvl-t, de nehogy már két éves terv legyen egy karakter felhúzása, pláne h monoton az egész játék, főleg a végén?
    Normális str/hybrid build meg nincs farm nélkül. Max nuker, mert ott tényleg elég csak pár skill, de én egy mezei str+fire+glavie buildhoz még ki kellett h fejlesszek 40-es light-ot, meg pár szint force-ot it. Sőt, még 50-es bow is ment nekem, mert combo builddé kezdtem átfejleszteni a karakterem, de már nem volt türelmem azt is kifarmolni.

    [ Szerkesztve ]

    Swarm is coming.

Új hozzászólás Aktív témák