Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Folze

    aktív tag

    válasz alien_ #1437 üzenetére

    Visszatérve a botterekre egy gondolat erejéig:

    Toleráns embernek tartom magam, nem teszek olyat, ami nekem is rosszul esne.
    Szóval jelen esetben elkezdesz játszani a silkroaddal, és mit látsz, hogy tele van bottal az egész kínai rész - európai szerencsére MÉG nincs. Engem nem érdekel, hogy ki mire un rá, a lényeg, hogy eléred a határpontot, ahol döntened kell. Vagy abbahagyod, mert rájöttél az egész hiábavalóságára, vagy pedig nyitsz egy kis rést. Lehet hogy maguk a készítők generálták a botokat, de nem is ez a lényeg, hanem hogy a TÖMEG (ez a tudatlan söpredék) megint csak gyengének bizonyult az igazsággal szemben.

    Bocsi ezzel nem akarok senkit sem sértegetni, csak általánosságban beszélek.

    Könnyű megadni magad, annál nehezebb kitartani az igazad mellett. Biztos közhelyes okosságokat írogatok, de nagyon tele van a t*k*m ezzel a sok idióta emberrel, akiket nap mint nap látok sodródni az árral, és persze még nekik áll feljebb, ha az ÉRTELEMről pampogok.

    Unokaöcsémet legalább "fejleszthetem", látva mi az, amire fogékony, és mi az amire nem. Vele legalább meg tudom találni azt a kis pontot, ami egy elképzelhetetlen egyenes aranymetszetén húzodna.

Új hozzászólás Aktív témák